Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az összes böngésző...

Nyuzó kérdése:

Miért lassú az összes böngésző a gépemen?

Figyelt kérdés

Szóval olyan problemam van h az összes böngésző (ami a gépemen van chrone, internet)lassú nem tölti be rendesen a weboldalakat YouTube videókat alig alig tölti be mar amikor betölti. Az internet sebességet nem tudtam megmérni mert nem töltötte be az oldalt... DE ha valamin keresztül(pl. Torrent) töltök le nagyon gyors, tökéletesen mukodik. A virus irtó napra kész minden rendben vele igy Vírus se nagyon van. Tanácsolták h kapcsoljam ki a tűz falat. Nem működött, vissza kapcsoltam egy par másodpercre újból jo volt az internet utanna ismét ugyan olyan lassú lett.

Valaki valami jo tanács? 5let?



2014. aug. 22. 08:48
 1/4 kata kata ***** válasza:
2014. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konfigodat kérhetném?
2014. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Windows8. HP laptop. Pontosan mire vagy kivancsi?
2014. aug. 22. 11:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Amire eddig rájöttem: ha vírus irtó van rajta akkor lassul, nem mukodik a weboldal betöltése. Avast-om volt. Le töröltem. Jo lett az internet felraktam a nod32-öt most ismét nem jo. Hiába kapcsolon ki az ilyen webes ellenőrzéseket vírusirtó tuzfalakat. Ha esetleg valaki tud segíteni...?
2014. aug. 26. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!