Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem nagyon lelassult...

Az internetem nagyon lelassult. Mik okozhtják ezt?

Figyelt kérdés

Reggel kezdődött, csak a számítógépet érinti, telefont vagy más wifi-s eszközzel semmi baj sincs. A számítógépen lpróbáltam mozzillával és internet explorerrel is, de egyik sem jó. Ami viszont érdekes, hogy az uTorrentet nem érinti.

Valószínűleg több ezer oka lehet, de minden segítséget előre is köszönöm!



#lassú #Ointernet
2014. aug. 22. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vírust kéne keresni.
2014. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, ez sem kizárható, mert reggel, mielőtt még a tálca vagy akármi más megjelent volna, egy kis konz ablak jött elő, pár másodpercig nagyon gyorsan el is tűnt, közben sok mindent kiírt, de nem tudtam elolvasni, mit.
2014. aug. 22. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valami: melyk antivirus a "legjobb", vagyis melyikek ajánlanátok?
2014. aug. 22. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy igazából, ha eddig nem volt semmi felrakva, akkor jó eséllyel a legtöbb meg fogja találni. Egy Malawarebytes a malawarek ellen meg mondjuk egy Avira.
2014. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A malware-ket nem találják meg a vírusirtók?

Egyébként még egy érdekesség: csak a gyakorikérdések.hu-ra tudok feljönni, más oldalt nem tölt be. :)

Az AVG van felrakva már talán egy éve. Most is vizsgálódik.

Nos, remélem ez megoldja majd a problémát.

Köszi!:)

2014. aug. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!