Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kiskunfélegyházán melyik...

Kiskunfélegyházán melyik vezetékes net (szolgáltató) a legjobb választás?

Figyelt kérdés
DIGI-t szerettem volna de az nincs.. :(

2014. aug. 22. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiskunfélegyházán Telekom Optikai internet, illetve a PR-Telecom érhető el.

Fel kell hívni a Telekomot, és árajánlatot kérni, mivel ha az adott területen másik szolgáltató is elérhető, akkor speciális csomagot adnak ami jelentősen olcsóbb mint a honlapon szereplő nyilvános csomagok.

A telefonba mindenképp említsd meg ezt a speciális ( kódnéven hiéna ) csomagot, mert ha elég dörzsölt az ügyintéző, és látja hogy gőzöd sincs az egészről akkor a normál áras csomagot fogja adni.

Ha továbbra sem akarja adni a hiéna kedvezményt, akkor érzékeltesd hogy inkább mész a PR-Telecom-hoz. Nekem is így adták meg, csak itt az Invitel a konkurencia.

2014. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!!


Telekom az a T-home?

2014. aug. 22. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A Telekom a T-Home és a T-Mobile új egységesített márkaneve, szóval igen. Az a T-Home. :)
2014. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi :)


közben megnéztem a Pr telekom extrém módon drága..


T-home-nak (hivatalosan) meg csak 10mbit/sec net érhető el nálunk.. Annál picit nagyobbat szerettem volna.

2014. aug. 22. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
A T-Home honlapja, lakcím megadása után írta ki hogy max. csak 10 Mbit/s érhető el vagy erről a Call Center ( telefonos ügyfélszolgálat ) tájékoztatott?
2014. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen a honalp adta ki nekem


de ma voltam az ügyfélszolgálaton elvileg 20mbit-s is elérhető...

2014. aug. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!