Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőm - bármit is...

Csanád1989 kérdése:

A böngészőm - bármit is használok - idő után nem bír egy nyamvadt videót lejátszani. Mi a fészkes fene lehet ez?

Figyelt kérdés
Adobe Flash Playert próbáltam újrarakni, letöltöm a telepítő fájl, rákattintok, és egyszerűen nem történik semmi. Böngésző újratelepítése nem használ. Nem először járok így, legutóbb újraraktam az egész gépet, hogy működjön, de idővel megint előjön ez a hiba.

2014. aug. 23. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írsz ám valami sokat.

Oprendszer? Gép?

2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen oprendszer,géped adatai?

Milyen böngésző? Vírusirtód?

Malwarebytes Free-t futtasd le illetve használd a Ccleanert is,így láthatatlanba ennyit tudok,hogy ezeket nem árt használni néha..

2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
64bit-es Win7-em van, Firefox és Google Chrome böngészőt használok, core i7-es processzor, gyenge - 64MB-os - Intel HD videókártya, 8GB RAM. Node32 vírusirtóm van, de elavult a vírusdefiníciós adatbázis, és a frissítés hibával zárul, lehet ez lehet a probléma oka.
2014. aug. 24. 09:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ajánlott programot használom már.
2014. aug. 24. 09:03
 5/5 anonim válasza:
Azt hiszem tudok segíteni. Újra kell telepítened az összes olyan drivert ami internetet szolgáltat neked. Ha laptop akkor geyszerűbb újra rakni. Személy szerint nekem laptopomvan és ugyan ez a hibám volt nekem is. Valami geb*sz van a kapcsolat és a internetkártya között.
2014. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!