Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook/előnézet szerkesztése...

Facebook/előnézet szerkesztése profilképnél?

Figyelt kérdés

Azt szerettem volna elérni, hogy a profilképem nagyban ne lehessen megnyitni, csak a nevem mellett kis bélyegképként jelenjen meg.

A képre kattintás után a lenyíló alblakban az előnézet szerkesztésére kattintottam, leokéztam és így a kis bélyegképet átméretezte, a fél fejem nem látszik rajta, viszont ugyanúgy meg lehet nagyban nyitni.

Hogyan tudom ezt visszaállítani és az eredeti célt elérni?


2014. aug. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rányomsz a profilképre nem kell semmi mást csinálni, csak a képnél megadni, hogy kik lássák (jelen esetben "Csak én").

Nem a "Profilkép megváltoztatása" a célod.

A profilképedet meg állítsd vissza olyanra, amilyenre akarod ott, ahol elállítottad.

2014. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha simán a profilképre kattintok akkor ott a Lehetőségek fül alatt az találom hogy helyszín szerkesztése, Dátum módosítása, Forgatás jobbra, balra, Legyen ez a borítóképem, Letöltés, Hivatkozás külső megosztáshoz, fénykép törlése, Teljes képernyő.

Ha a Profilképek mappában kattintok a képre akkor egy kis ceruzás ikonra kattintva ugyanezeket a lehetőségeket látom.

Hol találom meg ezt a "Csak én", "Ismerősök..." funkciót?

2014. aug. 23. 22:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Az "átméretezést" pedig szintén nem tudom megoldani, a Profilkép megváltozása/Előnézet szerkesztése után a megjelent lekicsinyített bélyegképnél már csak az OK és a Mégse gomb szerepel, és megnyomásukkor nem történik semmi.
2014. aug. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!