Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért nem nézi meg az...

Vajon miért nem nézi meg az üzeneteimet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, néhányszor szoktunk fb-on beszélni. (élőben is ismerem, csak most ugy hozta a helyzet, hogy élőben nem tudunk találkozni). Mindig azonnal visszairt nekem, nem csak tőmondatokban, hanem általában több mondattal felelt, mosoly jelek stb. Most az utóbbi néhány üzenetemre nem reagált vissza, ugyanis nem jelezte ki azt sem, hogy látta őket! Nem tudom elképzelni, miért nem nézi meg egyáltalán, vagy van hogy a facebook nem jelzi ki az uj üzit? Mert ez nem jellemző rá, hogy direkt nem irna vissza, vagy nem nézné meg, mert nem bántottam meg semmivel, és ahogy irtam, eddig mindig nagy örömmel irt nekem....szerintetek mi lehet az oka, mit művelhet a fb, hogy nem látja az üzeneteimet?
2014. aug. 24. 08:44
 1/8 anonim válasza:

Hát pedig ez csak egyet jelenthet.. A pasi NEM nézi meg az üzeneteid... :)

Én is éltem egy darabig ebben a tündérmesében, hogy a facebookkal van probléma.. Jó dolog is ezzel hitegetni magad, de nem.. A pasikkal van ;)

2014. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy miért :( amikor eddig mindig visszairt rögtön, ugy ahogy feljebb leirtam....nem értem mi oka lehet hogy ne nézze meg....de amugy ha kapok egy uj üzit, én automatikusan rákkattintok, hogy ne villogjon nekem ott, mert ha nem nézem meg továbbra is pirossal jelzi, nem?
2014. aug. 24. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghalt a pasi. :D
2014. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pasiként "mondom" neked, ez egy nagyon egyértelmű szitu, lekoptatott, ez van!
2014. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért irt vissza mindig rögtön, több mondattal? Most meg egyszerre le akar koptatni? Pasiként erre te mit felelnél?
2014. aug. 24. 15:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont ha magamból indulok ki, én megnézném az üzenetét annak is, akit le akarok koptatni (kiváncsiságból), csak nem irnék neki vissza...mert ez a legegyértelműbb, hogy láttam az üzit, de nem irok vissza...max. leeht hogy direkt olvasatlannak jelölte :S
2014. aug. 24. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne privátba! Nézd, halál jóindulatból, hanyagold. Nekem ebből a nagyon komoly kétségbeesés érződik amit én személy szerint unszimpatikusnak tartok egy nőnél. Azt mondom keress mást, nyilván nem az egyetlen potenciális szóbajöhető hím a környezetedben.
2014. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, azóta beszéltünk, kérdés nem aktuális :)
2014. aug. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!