Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teljes sávszéllel való letölté...

Teljes sávszéllel való letöltés esetén tudok feltölteni is annak az elméleti maximumával, vagy a sávszélességen "osztozik" a kettő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön szálakon fut a le és feltöltés, szóval igen, mindkettőnek lehet egyszerre elméleti maximuma.
2014. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ADSL-nél szerintem nem külön van, legalábbis régebben, amikor még olyanom volt, rendesen visszavett a letöltési sebességből a feltöltés...
2014. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kis pontosítás.


A feltöltés mellé társul egy kis letöltés is, és fordítva.

Tehát ha te maxon töltesz le, akkor lesz egy kis feltöltési sebesség is és fordítva is így van.

Tehát gyakorlatilag 100%-osan egyszerre nem tudod kihasználni (amire akartad=hasznos le/feltöltés) a sávszélességet.

Hasraütésre így fog alakulni a sebesség 100%os le illetve feltöltés esetén:

- 99% feltöltési sebesség (ehhez kell 1% letöltési sebesség az egyéb dolgokhoz)

- 99% letöltési sebesség (ehhez kell 1% feltöltési sebesség az egyéb dolgokhoz)

2014. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
Jól mondja a 3-as. Ha egy adatcsomagot feltöltesz, akkor ahová ment a csomag onnan visszajön egy jelzés (ACK), hogy rendben megjött. Ez nálad letöltésként fog megjelenni. Így minden adathoz tartozik minimális fordított irányú adatforgalom is.
2014. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az invitelnél van adsl netem itt van egy max le és feltöltési sebesség, és mindkettőt ki tudom használni teljes mértékben párhuzamosan...
2014. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, erre voltam kíváncsi, megy a plusz!
2014. aug. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!