Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezhetnék több...

Hogyan szerezhetnék több követőt twitteren/instagramon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kunyeráljál vagy legyél '#SWAG#'-ebb vagy mi a túró.


Mellesleg ez minek kell neked?


Bemész Tescoba és kapsz egy ingyen kiflit minden egyes followerért vagy mi?


Teljesen értelmetlen és be kéne látnod.

2014. aug. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, attól még nem fogsz népszerűbb lenni, hogy mindenkinek könyörögsz, hogy kövessen már be...akkor lennél népszerűbb, ha olyan dolgokat teszel közzé, ami másnak is tetszik, és elismer érte...:D szarban lennél 2-3 év múlva, amikor lecseng az a dolog, hogy minél több követő meg mittomén, és te ugyanúgy egy senki leszel, a normális emberek meg már a semmittevéssel is népszerűbbek lesznek, mint te :D
2014. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak egy ártatlan kérdés volt, nem akarok senkinek sem könyörögni mielőtt félreértés esne, nem kell egyből nekem támadni atyaég. Azt sem tudjátok ki vagyok és csak kíváncsi voltam mit válaszolnak rá, hát kár volt, röhejes komolyan mondom. Olyan szó pedig nincs, hogy "jah". Erről ennyit.
2014. aug. 27. 00:55
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kapsz kielégítő választ a kérdésedre, és egyből hajtod, hogy nem akartál te követőket, csak kíváncsi voltál, mit válaszolnak a kérdésre...igen...biztos így van :D
2014. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!