Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mit gondoltok Dancsó Péter...

Ti mit gondoltok Dancsó Péter Ki Mit Tube videójáról?

Figyelt kérdés
szerintem elcseszte az egészet,hogy jelentkezett.Lehetett volna egy normális tehetségkutató,nem úgy,mint az x faktor meg ezek a szarok ami tele van reklámmal,időhúzással meg pénzkicsavarással.Hogy jelentkezett,hozta magával a fan táborát,akik dislikeolják a mezőnyt és persze a kedvencüket agyonlikeolják.Mi a véres pcsömért kell egy ismertnek jelentkezni?Ha nem lett volna ennyire barom,még jó zsűri is lehetett volna belőle.De neeem,el kell rontani a kezdő youtubeosok esélyét,csak ő lehet itt sztár.Hát köszönjük szépen dancsó péter,tőled nem lehet már komolyan venni az egyetlen rendesnek indult tehetségkutatót...

2014. aug. 26. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
15%

Nekem tetszett; olyan Dancsós volt! :P

És ez miért zárná ki azt; hogy ne Ő nyerjen.

2014. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azért mert van legalább 150000 feliratkozója vagy mit tudom én mennyi és ennek jó nagy része csak rá szavaz.És nézd meg a videót...mit produkál?Ez nem produkció.Ezzel nem lehet nyerni,de mégis a rajongói miatt.
2014. aug. 26. 08:54
 3/22 anonim válasza:
44%
Valóban nem sikerült túl jól a videó, de a rajongói, akik szavaznak, tudják, hogy ő tényleg egy hozzáértő, szórakoztató személyiség, és a többi videójában ez tisztán látható. A rajongói sem azért szavaznak rá, mert "Á, Dancsó, szavazok!", hanem mert ismerik a valódi "képességeit".
2014. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez a verseny szerintem abszurd most elvárják hogy vlogoljanak vagy produkálják magukat a kamera előtt . Igazán jó videó szerintem egy ilyen versenyben nem nagyon ütheti fel a fejét . Nem hinném hogy pár percben el lehet dönteni hogy hú ez aztám egy k* tehetséges youtbobos . Én még egy négykézláb produkciót nem láttam csak azt a lócis dolgot de azt is az a 0 IQ-jú liba lehúzta . Szerintem dancsó is így gondolkozik erről a dologról . És direkt bagatelizálta el ezt az egészet mert ezt nem így és nem ilyen formában kéne múvelni .Nézz végig a zsúrin vagy a szervezőn és a Puzséron kívül egy normális figura sincs .Jól teszi Dancsó amit tesz az internet szabad nem kellenek bele tehetségkutatók . Aki tehetséges érdekes tartalmakat gyárt megérdemli hogy ismert legyen és vele pénzt keressen . Kinek volt ez az aberált ötlete , hogy behúzza a médiát ide is . Ki vagyok bukva az egészen ,de nem kell velem egyet érteni .
2014. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Azért nézd meg a rajongóit is. Óvodások mit huszárkodnak a neten?


Kis körkép róluk:

[link]


Nekem nem objektív közönségnek tűnnek, hanem figyelemre éhes Z-generációs neten élő emberekre akik olyan dolog mellé állnak vakon ami jelenleg épp trendi.

2014. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
48%
Most komolyan nem érti senki????? Dancsó NEM akarja megnyerni ezt a szart, a videóját trollkodásból töltötte föl, azért, hogy kifigurázza a vloggereket.(Habár, hozzáteszem jobban megérdemelné az autót, mint bármely másik jelentkező.)
2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért a zsűriben ott van Szirmai Gergely is aki jelenleg 2 ezer feliratkozóval az első magyar youtubeos (rögtön ott van a nyomában Dancsó Péter 190 ezer feliratkozóval) és szerintem nagyon is megérdemli... Ő csinált itt is szint egyedül a normális kritikákat, meg még talán Puzsér Róbert. Gergő tanácsokkal is ellátja a versenyzőket, amikkel tényleg segíthet... Szerintem ennek az egésznek nem kéne olyannak lennie mint mondjuk a csillag születiknek, vagy az X-faktornak! A média bevonása sem alap, ezt a dolgot az említetteken kívüli hülye zsűritagok hozzákel. A kérdésre válasz: Szerintem szemét dolog volt Dancsótól ez mindenképpen, és ez a videója nem is lett vicces... Ezzel elvette az egymillió forint megnyerésének esélyét a jelentkezőktől. Nagyon nagyon gyerekes lépés volt ez (mondjuk Dancsótol mit várjon az ember?) és még az utánna következő dolgok is nagyon undorítóak számomra... Azok a rühes tolvaj kergetők D. Péter védelmező üzenete meg egyenesen szánalmas... Már nagyon idegesít Dancsó, a videói egyre kevésbé viccesek, egyre jobban közönségesek, és míg a gyerek nézőit lenézi, addig a nézőközönsége 80-90%-át azok teszik ki. Az szintén rossz dolog, hogy egyre többet társúl a tolvaj kergetőkel és egyre inkább felvállalja, hogy egy szélső(!)jobboldali, rasszista, náci megmondó celeb. Én az utóbbi időben nagyon megutáltam, a rajongótábora nagy-részével együtt!
2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Nosram ***** válasza:
44%
linkelnétek ezt a vidit? még csak most értesültem de dancsó videóját nem láttam még, csak a tolvajkergetőkét :)
2014. aug. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Nosram ***** válasza:
0%
áá, megtaláltam, hát ez beteg xD nem csalódtam, szerintem Dancsó ezt kicsit unfair-ül csinálta, egyértelmű hogy ő nyer, de hát a pénz+kocsi+út a google-hoz de már csak a tv mekkora cucc már, én bármelyiknek nagyon örülnék, és a helyébe én is ezt csináltam volna, remélem tényleg nyer!
2014. aug. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#7,teljes mértékben egyetértek veled.Dancsó nem érdemli meg a nyerést,egyrészt,mert a videója nem produkció,másrészt meg alapból ki kellett volna rúgni,mert rengeteget keres a videóival.
2014. aug. 29. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!