Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Balatoni nyaralóba időszakos...

Balatoni nyaralóba időszakos internetet hogyan kössek be?

Figyelt kérdés
Igazából 4 hónapig (júniustól-szeptemberig) használnánk,amíg nyáron ott vagyunk,viszont azt nem szeretném,hogy azokban a hónapokban is fizetjük amikor nem vagyunk ott.Nem kell,hogy nagyon gyors legyen csak kényelmesen tudjunk rajta böngészni.Egy 3 Mbit/s-os már jó lenne.Milyen megoldások lennének erre?

2014. aug. 26. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Vannak esetleg ilyen csomagok egyes szolgáltatóknál?
2014. aug. 26. 12:37
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Megnézed, hogy miylen szolgáltatások érhetőek el ott. Ezt senki sem fogja fejből megmondani neked... (a nagyobb szolgáltatók oldalán [invitel, upc, digi, stb.] általában van rá lehetőség, hogy ellenőrizd, adott településen és utcában elérhető-e a szolgáltatásuk)


2. Ha megvan egy ilyen lista, akkor ezekből kiválasztod azokat, amiknél nincs hűségidő (általában 1 vagy 2 év, ahol van).


3. A megmaradtak közül kiválasztod a legjobb ár/érték arányút, ami megfelel nektek.



(Egyébként nem késtél el ezzel a kérdéssel? Vagy a jövő évre tervezed?)

2014. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,mindenképpen utánanézek ennek.

Egyébként a t-homenál találtam egy ilyet:

[link]


Ez mennyire jó erre a célra?


Jövőre szeretném egyébként igen.

2014. aug. 26. 12:56
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs ez az a link: [link]
2014. aug. 26. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezekkel az a baj, hogy:

- A Balatonnál nem tudom, mennyire van 3G. Ha nincs ott, ahol lesztek, akkor lassabb lesz.

- Nagyon oda kell figyelni, hogy mennyit használjátok. Normál esetben lenne egy korlát, és kész. De itt sávos díjszabás van. És ha 10 GB-ot elneteztek (YouTube-bal, sok facebookos képpel hamar meglesz szerintem), akkor máris 10 ezer Ft.


Alapból egy géphez jár, és nem tudom, mennyire macerás megosztani.


Szóval sok mindentől függ...

Én mondjuk inkább kábeles netet választanék...

2014. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,közben megnéztem a lefedettséget és bár le van fedve de nagyon lassú lenne,szinte élvezhetetlen.Meg ahogy írtad ez csak egy gépre lenne,nekünk minimum 2-re kéne.Szerintem maradok a kábeles megoldásnál,köszi a válaszokat!
2014. aug. 26. 13:23
 7/7 anonim válasza:
Korlátlan mobilinternetet tudok csinálni, javasolni hozzá eszközöket. Megtalálsz Internet Balaton Siófok stb keresés alapján.
2018. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!