Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Mozilla Firefox...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudom a Mozilla Firefox böngészési előzményeit elmenteni a gép újratelepítése előtt?

Figyelt kérdés
A laptopomat újra kell telepíteni és szeretném a böngészés előzményeit elmenteni. Hogyan lehetséges ez? A gépemen jelenleg a Windows XP Professional 2002-es verzió, Service Pack 3 van telepítve és gondolom, ugyanez lesz aztán visszatelepítve is.

2014. aug. 26. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Regisztralsz egy Firefox Sync felhasznalot, majd ujratelepites utan ugyanazzal a frlhasznaloval jelentkezel be. elvileg az elozmenyek, konyvjelzok es bovitmenyek is visszaallnak! csak vard meg amig befejezi a szinktonizalast! (nem forog a kek nyil a menuben)
2014. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!


Tehát ha bejelentkezek ugyanazzal az email címmel, amivel regisztráltam, akkor utána a Mozilla Firefoxban csak rá kell mennem a menüben az Eszközök – Szinkronizállás-ra?

2014. aug. 26. 13:36
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
A könyvjelző menüjében van olyan, hogy "könyvjelzők exportálása". Én személy szerint a teljes profilomat szoktam elmenteni és később vissza. Van profilkezelője a FF-nek, de az nem két kattintás.
2014. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
2014. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni ami a #4-es első linkjében van. Az a leggyorsabb és legbiztonságosabb megoldás, ha kimásolod a profilmappát majd az új rendszeren a Firefox telepítése után visszamásolod. Ugyanazt a Firefox felületet kapod vissza, mint amilyen volt a telepítés előtt, könyvjelzőstül, előzményestül, mindenestül.
2014. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

Hozzá tartozik a történethez, hogy "replace" után szerkeszteni kell a profiles.ini fájl-t, abban vannak az indítási beállítások és a gyári beállítás alapján az utolsóval indít. Azt kell átírni, + megadni az elérési útját ha máshol lenne. [link]

Vagy az új telepítés mellé bemásolod a régi profil mappádat, és a profilkezelővel tudod kezelni: [link]

2014. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Igen, pontosan :)

2014. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!