Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-t hogy tudok idm-el...

Ncore-t hogy tudok idm-el összehozni? Letölteni tudok, csak seedelni nem. Zbigz-vel próbáltam eddig.

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedd le az uTorrent programot, azzal menni fog (csak meg kell nyitnod újra a torrenteket és arra a helyre mentsd el, ahova korábban már, leszedted).
2014. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Használj uTorrentet.


[link]

2014. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utorrent összes portja blokkolva van tűzfal által, ezért a terv: egy cég letorrentezi, majd elérhetővé teszi X ideig http-re 80-as port, és így letudom tölteni, ingyenes torrentoldalakkal jó, de ncore-ra nem seedel amit találtam.
2014. aug. 30. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Az összes portja? Ez fura.

Az Ncore oldalán levő beállításokat átnézted? Mert lehet, hogy valamilyen beállítást át kell állítani. Van egy uTorrent segédlet.

2014. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kollégiumba vagyok, igazából nem is tudok hazamenni sokáig, és a rendszergazda elintézte, hogy ne tudjunk torrentezni sehogy se. se the pirate bay, se ncore, se semmi, ne mtalál peer-eket, az addig jó, hogy onlinen egy cég helyettem torrentezik és elérhetővé teszi a tartalmat a 80as porton, így letudom szedni, csak az ncore hibája, hogy seedelni kell, de amit találtam online zbigz oldal, ott ha lejön a dolog nem seedeli. csak őrzi 7 napig...
2014. aug. 31. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A nCore-nak ez nem hibája, így működik. Ha nincs seed, nem működik az oldal. A te hibád. Ha nem tudsz seedelni, ne használd az oldalt.
2014. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!