Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon nem ismerősöm...

Ha facebookon nem ismerősöm és írok neki cseten akkor azt ugyanúgy meglátja?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm facebookon,akit töröltem az ismerőseim közül de most ha írok neki cseten akkor úgyanúgy látni fogja és nem valami egyéb helyen kellene megnéznie?! Remélem érthető voltam.

2014. aug. 30. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyéb mappába fog neki kerülni, nem nyílik ki chat ablak.
2014. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha,múltkor is írtam neki és 30 másodperc alatt vissza írt akkor azt hogy vehette észre?
2014. aug. 30. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gép előtt van, felül jelzi neki, hogy van egy új üzenete
2014. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)


> Ha facebookon nem ismerősöm és írok neki cseten akkor azt ugyanúgy meglátja?

> múltkor is írtam neki és 30 másodperc alatt vissza írt


Miért is teszed fel a kérdést, ha tudod a választ? :D

2014. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs és felmegy akkor is jelzi hogy van egy új üzenete? Mert nekem nem szokta ha egyéb mappába van.
2014. aug. 30. 15:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jól tettem fel a kérdést :D
2014. aug. 30. 15:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Na arra gondoltam ha pl. nincs fent facebookon és írok neki és később felmegy akkor észre lehet venni,hogy írtam neki vagy elvan bújva az egyéb mappába? :)
2014. aug. 30. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyéb mappába nem feltétlenül kerül minden, csak mert nem vagyok ismerősök.

Mivel ti korábban már ismerősök voltatok, van üzenet előzményetek is, és valószínűleg pár közös ismerősötök, nem megy neki az egyéb mappába. Viszont chat ablakban tudtommal nem nyílik meg, csak felül jelzi az üzenetek között.

Nekem volt olyan is, hogy az illető az ismerősöm volt, mégis kölcsönösen az egyéb mappába rakta az üzeneteinket...

2014. aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!