Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Face-n van még olyan, hogy az...

Face-n van még olyan, hogy az adatlapomon valahol listázva kiadja az életeseményeimet? Csak kb 10 életeseményt adtam meg eddig, de egy helyen ezeket nem találom, csak elszórva, évek alapján az idővonalamon!

Figyelt kérdés
Régebben volt, hogy rákattintottam valahova, és akkor bal oldalt voltak az adataim, jobb oldalt meg egy oszlopban időrendben, hogy megszülettem, eljegyzés, esküvő, nászút, gyerek születése, nyaralás, stb. De most sehol sem találom. Csak végigtekerve az egész idővonalamat mutatja ezeket.
2014. aug. 31. 08:32
 1/2 soccerway ***** válasza:
tipp: Adatlapodon "továbbiak"-szakaszok kezelése, töröld mind elől a jelet csak az események maradjon.
2014. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megcsináltam. De így csak az az 1 esemény látszódott, amit én hoztam létre egy buliról. De én azokat akarom látni, amiket úgy hoztam létre, hogy belépek az adatlapomra és akkor ott van, hogy "állapot" "fénykép/videó" "életesemény". És itt kiválasztom az életeseményt és akkor tudok választani, hogy utazás és élmények, munka és tanulmányok, család és kapcsolatok, stb. És itt adtam meg régebben, hogy eljegyzésem, esküvőm volt, gyerekem született, időrendben. Régebben mutatta ezeket az adatlapomon egy oszlopban listázva, de már nem látom sehol őket. Csak a hírfolyamban, ha visszatekerem és egyesével megkeresgetem.
2014. szept. 1. 09:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!