Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-n kifejezetten a termékhe...

Ebay-n kifejezetten a termékhez tartozó értékeléseket meg lehet valahogyan nézni?

Figyelt kérdés

van egy termék,legördítem az adatlapját ott van egy olyan box,hogy kérdések válaszok a termékkel kapcsolatosan.DE én konkrétan azt szeretném megnézni,hogy milyen értékelés érkezett a termékkel kapcsolatosan.

Az rendben van,hogy az eladóra rákkattintva ott vannak a pozitív semleges negatív visszajelzések de jó lenne tudni hogy egy bizonyos termékre milyen értékelés érkezett.

Tud valaki segíteni?


2014. aug. 31. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen funkcio nincs az eBayen :(


En ugy szoktam csinalni, hogy raklikk az ertekelesekre, kivalasztom, hogy necsak 20-50, hanem vagy 200 ertekelest mutasson egy lapon, majd CTRL+F (bongeszo kereso) beirom a termek nevet (azt ami a termek leirasban pontosan szerepel) es a bongeszo majd megkeresi es kijeloli azokat az ertekeleseket (legyen negativ vagy pozitiv) ami arra a bizonyos termekre erkezett.


Mindig igy csinalom, ha valami uj/ismeretlen termeket veszek, foleg elektronikai cuccot es sajnos (vagy szerencsere) nem 1x, nem 2x azert nem vettem meg a cuccot, mert az ertekelest iro vasarlok nagyresze fikazta a termeket!

2014. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! akkor marad ez a megoldás én is így néztem bár nem a keresőbe írtam a terméket csak gyorsan átlapozgattam!
2014. szept. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!