Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kell a Net?

Miért kell a Net?

Figyelt kérdés

Hali. Szeretném ha ujra lenne internetem.

De a apu azt mondta hogy csak akkor kötteti vissza ha

megmondom hogy minek. Azt nem mondhatom hogy játékra kell mert pont azért mondta le mert jáccottam rajta.

szóval adjatok ötletet hogy mit mondjak miért kell.



2014. szept. 4. 17:47
 1/10 kérdező.. ***** válasza:
Tanuláshoz elengedhetetlen :)
2014. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Például iskolához tanulni, további anyagokat, segítséget keresni. De vigyázz, mert ha ezek után is csak azt látja, hogy játszol, biztos, hogy nem fogja még akkor sem elhinni, ha tényleg a fentiekhez kéne.
2014. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mért apukádnak nincs rá szüksége ? Vagy bárki másnak a családból ?
2014. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy nem játszhatsz?

Anyádnak vagy apádnak nem kell net a munkájához?

Kapcsolattartáshoz (facebook) pl. kell net.

2014. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha túlzásba viszed a játékot akkor valahol érthető a lépés, viszont a net lemondás túlzás. Elég lett volna valami szülői felügyelet szoftver a gépre, és kész.

Mondjad hogy tanuláshoz is kell.

Azért így 2014-ben ( lassan 2015-ben ) már elég alapvető dolog az internetelérés. Persze aki nem engedheti meg magának hogy minden hónapba fizesse, az más kérdés.

2014. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

17 éves vok. Faternak nem kell a net. Én tudnám fizetni a netet mert van pénzem még munkám is, de mivel nem vok még 18 ezért az én nevemre nem tudom megrendelni a netet,a játékról annyi hogy miután megjöttem a sulibol minmíg

odaültem a gép elé haverokkal a délutánt átgépeztük majd este nekiálltam tanulni jó tanuló vagyok ezért nem hinné el hogy nekem a net kell hogy tanuljak,hétvégén mindig elmegyek bulizni ezért nem mondhatja hogy nem mozdulok ki,,mit is akartam még írni xd

2014. szept. 4. 18:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja csak annyi még hogy van lassu mobilnetem telefonon.de ezzel nem tudok jáccani:(
2014. szept. 4. 18:27
 8/10 Gábor_79 ***** válasza:
Mondjad, hogy a kiegyensúlyozott szellemi fejlődésedhez elengedhetetlen. Kössetek kompromisszumot, hogy csak napi 4 órában használod majd. Akár le is korlátozhatja az adatforgalmi mennyiséget, biztos ami biztos. Persze ez megváltozik. Vagy a szolgáltatás legyen fix adatmennyiségű. Neked sem a legjobb a túlzott használat. A személyes kapcsolattartás az hasznosabb. Elég lesz majd 40 fölött majd a gép előtt punnyadni.
2014. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kompromisszum nem müködik az eddig is voltak csakö úgy gondolta hogy max 1 óra /nap ami egy lol meccs.ami nagyonkevés.szerintem 40 éves korba már nem lehet annyira mert dolgozol elfáradsz és inkább alszol minthogy odaülj a gép elé
2014. szept. 4. 20:54
 10/10 SoulEater7797 ***** válasza:

Istenem, ezek a hibák...

"jáccok", "vok"...


Csak nekem szúrják a szemem az ilyen dolgok?

2014. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!