Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik ingyenes vagy kevés...

Melyik ingyenes vagy kevés pénzbe kerülő Unix ssh hozzáférést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:45
 1/7 czibles ***** válasza:
mi az, hogy melyik ssh-t? miért hányféle van?
2010. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

úgy értem, melyik ssh szolgáltatót :)


bocs, hülyén fogalmaztam.

2010. jan. 17. 23:03
 3/7 czibles ***** válasza:

lehet, hogy én vagyok hülye, de még mindig nem értem.

inkább azt mond meg, hogy mit akarsz csinálni.

nah meg persze milyen oprendszereken.

2010. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Unix shell-t szeretne, ssh hozzaferessel. GOndolom mert tanulni akarja a unix (linux?) parancssort, vagy akarmi. Szerintem egyertelmu.

Gyors google: esetleg: [link] ?

2010. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

free unix/linux shell provider


A lényeg, hogy adnak egy accountot, és ezzel ssh-n keresztül némi hozzáférést biztosítanak egy géphez, ahol kap az ember tárhelyet, email fiókot, IRC profilt, futnak a shell parancsok, stb. lényegében egy user lehet az ember bizonyos megkötésekkel (kvóta van általában, azaz az adott gépről csak bizonyos tárhely elérhető).


Igazából amire nekem kell, az az, hogy az ssh csatornáján keresztül, megkerülve a hálózati blokkot, tudjak torrentezni. Ehhez csak egy ssh account kellene, aztán a többit a putty már megcsinálja :)

Hátránya, hogy lassabb lesz a letöltés, de nekem ez is megfelelne.


Itt van pár példa: [link]


arra szerettem volna kérdezni, hogy ha valaki ismerős ezekben, melyiket ajánlaná, vagy milyen tapasztalatai vannak.

2010. jan. 18. 00:30
 6/7 A kérdező kommentje:

00:30


igen, nézegettem, de olyan sok van, és ezért kérdeztem, hátha valaki már kitapasztalta, melyik a jó.

2010. jan. 18. 00:32
 7/7 A kérdező kommentje:
ohh, sikerült találnom egyet, működik :D
2010. jan. 18. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!