Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarországról szeretnék...

Herczeg Bálint kérdése:

Magyarországról szeretnék North America League of Legends szerveren játszani. Magas pingre keresek megoldást. Valaki tud ilyet? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Regisztráltam is, de egyértelmű, hogy magas a pingem (190-240 ms), játszhatatlan. Hallottam olyan módszerröl, hogy proxy szerver segitségével megoldható a lagg, csak pénzbe kerül. A módszer annyiból áll, hogy ugy buherlája meg a neted, mintha onnan játszanál, igy nincs lagg. Ennek keresném az ingyenes megoldását, aki tud vmit ezzel kapcsolatban segitsen. Elöre is köszi <3

#lol na #league of legends na #league of legends north america #proxy lol
2014. szept. 6. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre fizetős megoldás sincs, ennek fizikai korlátai vannak.
2014. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magas pingnek tobb oka lehet:

Nem Jo az internet kapcsolatod.

A gépeden valami "megeszi" a netet... Erre az a megoldás van, hogy veszel egy nagyobb internetet. Proxyval szerintem felesleges bajlódni, mert az ingyenesek mind iszonyat lassúak.

2014. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mint a #1-es válaszoló is írta: ennek fizikai korlátai vannak.


Egy amerikai szerver ~100-200 ms válaszidővel éri el a magyarországi adatkicserélő központot (Lásd: [link] ) - így visszirányban (BIX -> amerikai szerver) is ez a helyzet.


Erre még rájön a szolgáltató hálózata terheltségtől függően ~10-100 ms-al - így könnyen lehet 200 ms körüli "ping".


És akkor még nem beszéltünk a csomagméretekről, a szerver és a gép terheltségétől - mert azok is befolyásolják a válaszidőt.

2014. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!