Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Frissen telepített gépen...

Frissen telepített gépen hogyan csatlakozhatok a Digi LAN nethez?

Figyelt kérdés
Új gépet építettem, Windows 8.1-et telepítettem fel. DIGI LAN net előfizetésem, de nem tudom, hogyan állíthatnám be az internetkapcsolatot, hol és mit állítsak be. Tudnátok, kérlek, segíteni?
2014. szept. 7. 01:25
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Először is fel kell telepíteni a gépedhez tartozó diverekeket, hálózati kártya, stb. Ezek rajta vannak a gépedhez kapott CD -n, vgy ennek hiányában a számítógép gyártó honlapján.


Utána beállítod ezen dokumentum alapján:

[link]


Vagy ha nincs most pdf olvasó telepítve a gépedre, akkor ez alapján is jó:

[link]

2014. szept. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt kiírtad volna a kérdést , elővehetted volna a szerződést mert mindenképp kelleni fog.

Ezen a szerződésen rajta van amit P.O.C is linkelt , a beállítás menete, illetve a felhasználónév és a jelszó a PPPoE kapcsolathoz

2014. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek a választ, valóban a driver hiányzott. Amúgy semmilyen más beállítás (jelszó, felhasználónév, stb.) nem szükséges, ugyanis ahogy írtam, ez LAN kapcsolat, nem modemes. A driver után a Windows már magától kapcsolódott is.
2014. szept. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!