Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom elérni a...

Miért nem tudom elérni a bet365-t a TOR-ral?

Figyelt kérdés
Ha beírom, hogy bet365.com akkor be is jön az oldal, de utána Sports-ra kattintva egy fehér oldal jelenik meg. A Tornak nem az a lényege, hogy elrejtse a felhasználó kilétét, így külföldi blokkolt oldalakat is elérhet? Egyébként megnéztem, egy angol IP címem van, de ezt lehet változtatni?

2014. szept. 8. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

TÁJÉKOZTATÁS


Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1858731478 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.

2014. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Parancsolj


[link]

2014. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A Tornak nem az a lényege, hogy elrejtse a felhasználó kilétét, így külföldi blokkolt oldalakat is elérhet?"

Csak a látszat keltése a lényeg, a dezinformálás.


Valójában van olyan listája, ami tartalmazza az aktív exit node-okat:

[link]

így lehet szűrni a TOR-hálóatból érkező kéréseket.


Arról nem is szólva, hogy TOR hálózatában is megbújhatnak "téglák"... ..de erről inkább nem is érdemes tudni - a tudatlanság erő.

2014. szept. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
Az utolsó választ én sem tudtam volna jobban összefoglalni! Az amit szeretnél pont ellentétes a TOR alapelvével. Amúgy én nem szoktam ajánlani inkább a proxy -DNS szervereket ha már anonimitásról és biztonságról is beszélünk és persze a tűzfal beállításokat. Többek között a Firefoxba is bekavar használhatatlanná teszi. Sokaknak volt azzal problémájuk hogy a Firefox megváltozása miatt nem tudtak oldalakat elérni. Röviden nem tartom a TOR-t hasznos programnak, mert más módon el lehet érni azt ami miatt kitalálták.
2014. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!