Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A yahoo messengerben az...

A yahoo messengerben az ismerősöm fotója a felhasználó névnél akkor is látszódik, ha nincs online. Régebben ez nem így volt, csak akkro látszódott fotó, ha valaki online volt, ez valami új dolog, és másoknál is így van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hoztad elő offline barátnak nem szokta mutatni a képét sem a 8-as sem a 10-es verzió.
2010. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én sem értem, de egyszer láttam belépni, és ugye előjött a kép, aztán kilépett, és úgy maradt de csaka kép, mert a kis kör már szürke lett, és azóta akárhányszor beléptem látom a fotót. De csak azt, belépve nem volt azóta, de már 4. napja nézegetem folyton, és ott látom a fotóját. Nem értem...
2010. jan. 18. 21:38
 3/3 anonim válasza:
attól még offline amiért látod a képét az nem jelent semmit :)
2010. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!