Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék nyitni egy másik...

Szeretnék nyitni egy másik facebook fiókot is úgy, hogy a jelenlegi is megmaradjon, hogyan lehet ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam új adatokkal,de nem fogadott el új e-mail címet,vagy a jelenlegit is meg kellett volna változtatni. Ezt nem szeretném !

2014. szept. 12. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Log out -> kitöltöd az adatokat mint első alkalommal -> bamm
2014. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kedves ! Majd ha számítógépes szakember leszek ,ezt is meg fogom érteni. Addig pedig azt kérem,aki köznyelven is el tudja magyarázni,az válaszoljon !
2014. szept. 13. 08:12
 3/4 anonim válasza:

ha egy másik e-mail címet adsz meg, akkor kell tudj új fiókot nyitni.

Ki kell jelentkezni a mostani fiókból (tehát amikor megnyitod az oldalt, akkor ne az üzenőfal jelenjen meg, hanem az az oldal, ahol be kell írni a címet és jelszót. Viszont nem ott a jobb felső sarokban kell próbálkozni, hanem a "Sign up" résznél kell a mezőket kitölteni: nevet választani, egy másik, FB fiók nélküli e-mail címet (2x kéri), jelszót, még pár adat, s Sign up gomb

2014. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Ez teljesen érthető volt egy laikus számára is. Csak későn jött. Már egy informatus ismerőst felkerestem,aki segített és már megnyitottam egy új fiókot. De azért nagyon köszönöm,te igazán segíteni szerettél volna. Ide azért fordul egy ilyen magamfajta ,idős,járatlan ember,mert nem ért a számítógép nyelvén. Szuper voltál. Tedd ezt máskor is ! Üdv.Jutka
2014. okt. 1. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!