Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnyitni pl....

Miért nem tudom megnyitni pl. a Story.hu vagy Blikk.hu ban stb. valamelyik hírt? Mi a hiba?

Figyelt kérdés
Fő lapot meg tudom nyitni, de tovább nem tudom a híreket megnyitni, semmire nem reagál. Csak annyi történik, hogy megnyílik egy új üres ablak, egy apró fél centis kis kockával az ablak bal felső sarkában, és ennyi. Semmilyen hírt, címet lehetetlen megnyitni.

2014. szept. 12. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A feltelepített víruskeresőd véd meg téged az ezekről az oldalakról folyó szennytől.
2014. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyetlen egy hírt, semmit sem nyit meg.Felesleges fizetni a netet. És eddig miért nyitotta meg? Vannak fontos hír oldalak, amit fontos olvasni, de semmit sem tudok kinyitni.
2014. szept. 12. 10:56
 3/3 A kérdező kommentje:
A blikk, story csak 1 példa volt. Azért írtam h. stb. Akkor a fontos hír oldalakat miért akadályozza a vírusölő. 10 oldalból hirtelen mindet letiltotta a vírusprogram???
2014. szept. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!