Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon az ismerős listában...

Facebookon az ismerős listában azokat az ismerősöket teszi előre az első tízben akikkel sokat vagyunk online kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 12:56
 1/5 anonim válasza:
Nem hinném. Én nem vagyok túl aktív a face-n, ráadásul most megnézve olyat is elöl találtam a listában, akikkel még soha nem beszéltem az oldalon keresztül....
2014. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van egy pár ember akikkel többet beszéltem régebben,azokat tette előre.Vagy is az első kettőben mindig benne vannak.Ez véletlen vagy tényleg így van?
2014. szept. 12. 13:01
 3/5 anonim válasza:
Mint írtam, nekem olyat is előre tett, akivel SOHA nem beszéltem. Tehát ez véletlen lehet...
2014. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ismerős listában? Betűrend szerint van, ha egyre gondolunk ...
2014. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szimpla válasza:
általában azokat teszi előre, akivel többet beszélgettél, de ezen kívül persze tehet mást is... nálam mindig az van elől akivel többet szoktam beszélni, de persze van egy két olyan is, akivel nem beszéltem. Viszont akivel tényleg sűrűbben beszélek, az mindig elől van
2014. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!