Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több emailcím egy emailcímre...

Több emailcím egy emailcímre vagy gyors emailkészítés?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy 50 emilcímet tudjak készteni, lehetőleg különböző domain végződéssel mint például a mail.com vagy a fastmail.fm. A fastmail az tökéletes, csak jelenleg szünetel a reg., a mail.com pedig nem enged tovább úg 3-4 regisztrációtól. mpp és nincsmail is jó lenne ha több végződést lehetne választani, de monoton, csak egyféle domain végződése van.

Szóval a tökéletes nekem a fastmail lenne, gyors, különböző domain végződés, egyszerű. Valaki tud nekem ilyet vagy hasonlót ajánlani?

Volt már egy hasonló kérdés, ott azt ajánlották, hogy írjon scriptet rá, fogalmam nincs hogy ezt hogy kell elképzelni :D Tehát?



#e-mail #e-mail cím #email készítés
2014. szept. 12. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
szinte mindent megpróbáltam, kétlem hogy van erre megoldás :D
2014. szept. 12. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy bármelyik ingyenes szolgáltató arra készülne, hogy a felhasználók tömegesen hoznak létre fiókokat, ráadásul más-más domainnel.
2014. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fastmail.fm, már elmondtam... az biztos hogy van ilyen, a kérdés hogy melyik szolgáltató
2014. szept. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!