Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet korlátozott hozzáféré...

Internet korlátozott hozzáférés? Miért?

Figyelt kérdés
2 napja újratelepítették a laptopom azóta folyamatosan ledobál a netről illetve azt írja hogy korlátozott hozzáférés v nincs kapcsolat. Előtte működött rendesen és semmilyen hiba nem volt. Másik gépről működik a net rendesen. A laptop vagy az internet hibája lehet ? A rendszer windows 7el fut előtte is az volt. Köszi a válaszokat.
2014. szept. 13. 12:50
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:

Ha a másik gépről jó, akkor szerinted a net hibája?

Drivereke feltetted a laptopra?

2014. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen "üresen" adták vissza, semmi nincs feltelepítve rá alap dolgokat amiket tudtam azt én töltöttem le.
2014. szept. 13. 12:54
 3/12 Tengor ***** válasza:
Fél munkáért fél pénzt fizettél?
2014. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete vásároltam egyik ismerősömtől egy DELL INSPIRON M5010 típusú laptopot elég baráti áron. Elég régen volt újratelepítve gondoltam felkeresek egy hozzáértő szakembert,hogy frissítse a rendszert. Tökéletesen megcsinálta minden jóval ellátta. Használtam kb másfél hetet majd egy program letöltésekor belassult a gép,hiába töröltem le nem működött. A processzor folyamatosan 100%-on futott. Írtam üzenetet aki megcsinálta a gépem,hogy mi a gondom és vírusra gyanakodtunk. Sajnos visszavinni nem tudtam hozzá mert közbe 200 kilométerre elköltöztem az otthonomtól. Fél óra alatt sem töltött be semmit nem tudtam kezdeni vele így elvittem egy szervizbe hogy nézzék meg mi a kínja. Mondták nincs rajta vírus de valami szétment benne meg a processzor nagyon gyenge és fikázták a gépet ahogy lehetett. Hazahoztam bekapcsolom és lám semmi nincs rajta... 3800ért csinálták
2014. szept. 13. 13:04
 5/12 Tengor ***** válasza:
HD Sentinel mit mutat a HDD kondíciójára?
2014. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni ? Az előző újratelepítéskor volt rajta advanced systemcare olyat töltöttem megint le a cpu használat másodpercenként változik 5-50% között a lemez az 0% néha felugrik 2re a ram folyamatosan 62%on működik. Bocs de nagyon analfabéta vagyok a számítástechnikához.
2014. szept. 13. 13:15
 7/12 Tengor ***** válasza:
A HDSentinel egy program. Leszedet (ingyenes verzió elég), felteszed, megnézed a kondíciót.
2014. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt írja A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.


Nincs szükség beavatkozásra.

2014. szept. 13. 13:20
 9/12 Tengor ***** válasza:

Tehát 100%-os.

Az jó hír, a HDD-re nézve, akkor valószínű, hogy szoftveres lesz a hiba.

Fel kellene tenni a drivereket.

2014. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az okozhat hibát,hogy az akkumulátor cellazárlatos volt és úgy használtam vagyis 0%os volt csak folyamatosan a gépbe volt és úgy használtam töltőről.
2014. szept. 13. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!