Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt tovább, mint...

Miért nem tölt tovább, mint 14 mp?

Figyelt kérdés
A youtube-on ritkán van olyan hogy 14 mp-nél tovább tölt a videó. Lehet a videó 240p vagy 1080p nem tölt tovább... Általában az működik ha frissítem az oldalt és tovább tölt, de van mikor hiába... 150gb-os W.D. merevlemezem van 4 éves és 57%-os :(. 2 Helyi lemezre van bontva: a C-n 80gb(30gb szabad) van a D-n 70gb és a C-re van telepítve a mozilla amit használok. 1 hónapja csinálja ezt az előtt soha nem csinált ilyet. Próbáltam sütiket, előzményeket törölni, újra telepíteni, de semmi. Elég jól értek a Hardware-hez és a saját gépemet én raktam össze, tervben van egy új 1tb-os Seagate Barracuda (a haldokló W.D. miatt) és egy Kingston Hyperx 120gb ssd de az ssd majd csak később. Ha van ötleted mi lehet az okozója légyszíves oszd meg velem :)

2014. szept. 14. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

És milyen neted van?

Az is lehet, hogy azért áll le a letöltés, mert lassú/meg-megszakadozó neted van.

2014. szept. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"10 mb/s" netem van amivel 1,5 mb/s töltök le torrentet, és a Speedtest.net-en ezek az eredmények: Ping: 27ms - Letöltés: 12,11Mbps - Feltöltés: 0,93Mbps
2014. szept. 15. 21:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam 1 hónapja kezdte el ezt csinálni, azelőtt tökéletesen működött, gyorsan betöltöttek a videók. Én a merevlemezre tippelek, de nem sokára meglátom változik-e egy újjal, de ha nem fog akkor nem tudom mit csináljak.
2014. szept. 15. 21:41
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
2014. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!