Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetek Youtube Partner...

Lehetek Youtube Partner következmények nélkül?

Figyelt kérdés
Youtube partner szeretnék lenni, a Freedom partner cégnél, az érdekelne engem, hogy 6 órás bejelentett munka mellet lehet csinálni? Ugyanis mikor én aláírtam a munka helyemen a szerződést, akkor kérdezték, hogy máshonnan folyik-e be nekem kereset és nemmel válaszoltam, de most változik a helyzet ! Az meg hogy a keresetem után adózni kell az tiszta és egyértelmű, arra kérem a megválaszolókat, hogy olyanok írjanak akik szintén meló mellett csinálják és ne az iskolások írjanak !

2014. szept. 14. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzetem.

Két lehetőség áll fent:

1. Ha a munkáltató fogja csinálni az adóbevallásodat, akkor kérd át, egyénire. Mond meg a munkahelyeden, hogy változott a helyzet.

2. Ha az adóbevallást egyénileg csinálod, akkor semmi köze a munkahelyedhez.

Igen, jól látod, ez az, adóbevallástól függ. Máshogy, nincs köze, mivel nem dolgozol. Amúgy sem sok az, amit kapsz (a nevesebb videóbloggerek sem keresnek túl sokat, olyan ez, mint egy zsebpénzt kapnának), vagyis nem ettől lesz egy Ferrarid, ami csak feltűnő, hanem benzinpénzre pont elég lesz (ha meg tömegközlekedsz, akkor kb. a havi bérleted árának felét, vagy harmadát tudod ebből finanszírozni).

Adózásnál egyéb, vagyis nem munkabérből származó jövedelem lesz. Máshol nem dolgozol, munka mellett, szabadidődben csinálod, vagyis nem hat ki a munkádra ez.

2014. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet!! Tehát akkor simán elfogadhatom, további kérdés! Megadod a csatornád nevét? privátba esetleg !vaagy ide is jöhet
2014. szept. 15. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagoyn szoktak youtube utn adózni, igazából egyszerűen nincs benne akkora nagy vagyon hogy megérje miatta adóbevallást írni
2015. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!