Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kaptam fb-n értesítést...

Miért kaptam fb-n értesítést arról, hogy az egyik ismerősöm XY-nal kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Szóval az az ismerősöm a legkevésbé sem érdekel. Sosem nézem az adatlapját vagy ilyenek. Akkor miért kaptam értesítést? ( Nem tudom az jelent-e valamit, de az értesítés szövege alatt, az ismerős képe mellett egy kis kék kockában lévő zászlócska van.)
2014. szept. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a Facebook nem gondolatolvasó, és nem tudja, hogy épp ki érdekel téged, és ki nem. Mivel az ismerősöd, feltételezi, hogy szeretnéd tudni a vele kapcsolatos dolgokat.


De egyébként tudtommal ezek beállíthatóak.

2014. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet, hogy egyszer véletlenül rányomtál arra, hogy követni szeretnéd, ha ez van akkor egyszerűen az adatlapján nyomd meg újra azt, hogy követed és azthiszem úgy kiköveted vagy hogy mondják.

Egyébként nekem meg folyton küld értesítést, ha valakinek szülinapja van. Amúgy nem zavarna, de mikor a telefonom főképernyőjén is egy kb ismeretlen ember szülinapja virít az elég kellemetlen. Kezd idegesítő lenni ez a facebook.

2014. szept. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szülinapokat nekem is kiírja, de az annyira nem zavar végülis. Viszont a kapcsolatokat nem szokta kiírni, soha egy ismerősömét sem írta eddig még ki, ezért nem értem, most miért. Elvileg nem követem, megnéztem, pont olyan a követem jelecske, mint a többi ismerősömnél. De azért rányomtam, akkor más lett, így inkább megint rákattintottam. Szerintem nem követtem, most sem követem.
2014. szept. 16. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pipa van a követésnél, akkor követed. Ha azok az ovális vonalak vannak, akkor nem követed.
2014. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!