Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail levelek azonnali véglege...

Gmail levelek azonnali végleges törlését hogy lehet beállítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha törlök bármilyen levelet, mindig a kukába kerül, ahonnan aztán ismét törölhetem kézzel...

Ha feladótól nem kívánok levelet kapni és beállítom (szűrővel), hogy törölje, a kukába kerül, ahonnan kézzel törölhetem...

Mindkét esetben (levelek kézzel kijelölése és törlése, valamint szűrőnek ha azt mondom hogy bizonyos kritérium alapján törölje) szeretném ha véglegesen törlődne a levél.

Levelezőprogramot nem használok (tehát most csak Web-es felületről van szó), de amikor használtam egy másik fiókhoz, azzal sem sikerült megoldani.

Van valami beállítás amivel egyetlen kattintással megmondható hogy ne a kukába szelektálja a leveleket hanem véglegesen törölje?



2014. szept. 17. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy mozdulattal ki tudod az összes levelet jelölni és a kukába tenni. A kukából viszont nem tudod törölni ezért:


Az üzenetek 30 napig maradnak a kukában, mielőtt azokat a rendszer véglegesen törölné. Az automatikus törlést megelőzően még megkeresheti a kukában az üzeneteket, és áthelyezheti őket egy másik mappába. Dönthet úgy is, hogy véglegesen törli őket.


Én az IncrediMail levelező programmal oldom meg a következő módon: [link]

Persze be lehet állítani úgy is, hogy a levelet a letöltése után a szerverről azonnal törölje.

2014. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hoppá! Értelmezési problémáim vannak. Azt írja, hogy dönthet úgy is, hogy véglegesen törli őket. Csakhogy nálam ilyen lehetőség nincs, sőt a kukába helyezett levelek között se tudok keresgélni, mert ilyen lehetőség sincs. Na ezért értelmeztem félre.
2014. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt van: [link]

Hat levelet a kukába helyeztem, amit a levelező programom 5 nap múlva törölt volna, de semmilyen lehetőség nincs, hogy akár végleg töröljem, akár visszaállítsam őket. Most 30 napig ott lesznek a kukában.

2014. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem Thunderbird esetén nem működik a harminc napos határidő beállítás sem, illetve tényleg furának tartom hogy nincs opció ami a végleges törlést lehetővé tenné pl. Web-es felületen.

Van egy illető akitől nem óhajtok levelet kapni és mégis szembesülnö kell vele, mert manuálisan törölhetem a kukából minden alkalommal...

2014. szept. 17. 17:24
 5/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Rejtsd el a kukát az oldalsó menüből és akkor eszedbe sem fog jutni, hogy belépj, és a törlés után 30 nappal (tehát nem a levél érkezésétől számított 30 nap) törlődni fog a kukából.
2014. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En kivancsisagbol ellenoriztem a kukamat, es meg 2013 aprilisi leveleim is vannak. Akkor most hogy is van ez?
2014. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előző gmail fiókomnál én is jártam így.
2014. szept. 20. 14:04
 8/8 Edina Károlyi válasza:
Ez számomra is problémát jelent. Van egy illető, akitől nem szeretnék levelet kapni. Beállítottam törlésre, de sajnos a kukába kerülnek a levelei, valóban. A megoldás elég körülményes, de gyors és biztos. :) Gyakran kiürítem a kukát. Letakarom valamivel úgy a monitort, hogy csak a felső sáv látsszon, vagyis semmi más, mint a kuka kiürítése. Így nem tudom, van-e benne levél tőle, de ha van is, nem látom.
2015. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!