Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza seedelés? (többi lent)

Vissza seedelés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem pár dolgot és seedelem vissza de egyik nap gondoltam kitakaritom gépem szét szedtem és a hdd-t is kihuztam majd mindent visszaraktam de a torrentet nem akarja seedelni mert h nem találja az elérési utvonalat pedig minden ott van nem piszkáltam csak ugye kihuztam a hdd-t ezért gyanitom hogy ehez lehet köze hogy tudnám megoldani hogy ujra elkezdje seedelni de nem akarom letölteni ujra mert 15 torrentnél csinálta ezt és nCoreon vagyok fenn ott meg komolyan veszik ha nem seedeled vissaz valami ötlet?

2014. szept. 17. 16:04
 1/6 anonim válasza:
17%
Én sosem seedelek vissza, inkább kifizetem a Prémiumot! :D Pár 100Ft, majd minden szép és jó! :)
2014. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden azonos, egy kényszerített újraellenőrzés kell (jobb klikk a torrenten).


Az első válaszoló megoldása bár működik, alapvetően mégis hülyeség. Több száz forintot fizetsz mert lusta vagy a gépet járatni, ami csak pár tíz forintot adna a villanyszámlához.

2014. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha netán az újraellenőrzés sem segítene, akkor sem kell újra letölteni a filmeket (ha megvannak még), elég a hozzájuk tartozó torrent fájlokat az ncorról, azokkal újra seedbe lehet állni. Megnyitod a torrent fájlt, mintha letölteni akarnád, csak az utolsó lépésben a mentési útvonalnak a saját mappáját jelölöd ki, akkor néhány másodperc - 1-2 perc (mérettől függően) ellenőrzés után beáll seedbe.
2014. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nagyon köszönöm megy a zöld még annyi lenne h most egy kész feliratot ir ezt majd magátol elkezdi ha ujrainditom gépet?
2014. szept. 17. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit sikerült seedbe rakni, és kész-ként írja a kliens, azt újraindítás után ugyanúgy seedelni fogja, mint eddig, nem kell vele többet görcsölni.
2014. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. szept. 18. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!