Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MO-on az nCORE cc a legnagyobb...

MO-on az nCORE cc a legnagyobb Torrent oldal, az Angol nyelvű országokban (USA, Kanada, Ausztrália, UK, ) melyik a legnagyobb és legjobb minőségű hasonló felépítésű (pl zárt körű) torrent oldal?

Figyelt kérdés

MO-on az nCORE cc a legnagyobb Torrent oldal, az Angol nyelvű országokban (USA, Kanada, Ausztrália, UK,) melyik a legnagyobb és legjobb minőségű hasonló felépítésű (pl zárt körű) torrent oldal?


Fontos hogy hasonló legyen mint az nCORE, azaz zárt körű de torrentben gazdag és minőségi oldal legyen.


Egyes vélemények szerint az IPTORRENTS, de azért érdekelne mások véleménye is. :)



2014. szept. 18. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Demonoid volt szerintem de már becsukott.
2014. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cgpeers re szoktam csak járni ncore on kívül, de oda csak grafikai cuccok kerülnek fel.
2014. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
demonoid szerintem nem volt túl nagy cucc, ott voltam egy darabig, cgpeers-t nem ismerem, de ha valóban csak grafikai cuccok vannak, annyira nem is érint, azért remélem valakinek hasznára válik a tipp ;)
2014. szept. 18. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
What.cd pl zenei teren.
2014. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!