Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért vágja le a...

Facebookon miért vágja le a képet amit profilképemnek töltenék fel? Hogy lehet úgy feltölteni profilképet, hogy egészbe ott legyen és ne vágjon le belőle semmit?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt szeretném, hogy az egész látszódjon, de ez nem fog menni. Ha lekicsinyítem a képet túl kicsi, ha levágom túl kicsi.. Max csak akkor jön össze, ha 2 képet egymás mellé szerkesztesz. :/
2014. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 izééé. válasza:
nekem telefonról nem vágja le, de gépről igen :) esetleg próbálkozz úgy :)
2014. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

telefonról sikerült nekem böngészőben megnyitva a facét. a képet megnyitod ami már fent van a profilodban valahol és alul a "beállítás profilképként" lehetőségre kattintva rendes méretben rakja ki profilképnek.

-ez után a képet hogy melyik rész látsszon belőle kis ikonként a szerkesztés résznél (kis fényképezőgép a profilképeden) a kis ceruzára kattintva tudod beállítani "fénykép helyének módosítása" így olyan lesz mint régen.

2015. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézd meg a képed felbontását, és egészítsd ki alulról vagy felülről egy fekete képpel mintha keret lenne, nekem bevált! :) Tegyük fel a képed 7x10es és csak 7x7est enged... na és ha teszel ahhoz 3 cm h 1 0centi legyen akkor két oldalról 1,5x10es képet akkor sikerül!
2015. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!