Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a Skyp-omba...

Nem tudok belépni a Skyp-omba azt írja hogy Skype nem tudott kapcsolatott létesiteni, valami ötlet?

Figyelt kérdés
tűzfal kikapcsolva virusirtó nincs a gépen.. a netes skypba betudok lépni de ami a gépen van az aztirja Skype nem tudott kapcsolatott létesiteni.. a válaszokat előre is köszönöm!!
2014. szept. 19. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A legújabb Skype van fent? A régebbieket (3.8, 4.x, 5.x és a 6-os változatok bizonyos verzióit) fokozatosan nem engedik belépni, azt hiszem csak a 6.18 és újabbakkal lehet belépni... Frissítsd fel a legújabb változatra a Skype-ot, ha ez volt az oka, be fog engedni.
2014. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Ha WinXP van a gépen telepítsd az SP3-at:

[link]

2014. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Win 7-en jott elo, a legfrisebb volt fenn... a problema ugy jelentkezett, hogy ma este le akart rantani valami patch-et, es az install kozben kivagott a hibaval.


Leszedtem a skype-ot ujra, es nullarol probaltam felrakni, az eredmeny ugyanaz.


Angol forumokon valo turkalas utan, kiderult, hogy az egyik W7 security patch-el akad ossze a szentem, leszedtem a W7 patchet, most megy. Mkkora ratyi ez mar..

2014. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!