Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet előfizetése...

Mobilinternet előfizetése mindenképpes szükséges?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy apple ipadot és a csaj mondta,hogy kell rá net,meg akit előtte kérdeztem az is mondta,hogy kell rá. Csak akkor vehettem volna meg ha mindenképpen köttetek mobil netet? Vagy csak azért kellett,mert ez nekik úgymond nyereségesebb? Úgy terveztem,hogy itthon használnám,de elég nehéz rá csatlakozni a wifire bárhol is sőt nem lehetett,de nem is próbálkoztam vele,mert van rajta mobil net,amit nem bánok,mert így bárhol tudom használni. Iphone-t vagy ipadot akartam végül az ipad lett,mert nagyobb,nagyobbak a betűk könnyebben meg több ujjal lehet írni, nem úgy mint telefonon.

Most egy iphone-on gondolkodom talán a 6-on vagy 5s még nem tudom. Na most,ha elmegyek megvenni,akkor megint kell rá mobil netet köttetni? Végül is,ha nincs rajta net kb használhatatlan. Szóval kell rá. 1gigásat néztem az bőven elég leginkább facebookhoz kell. Az igaz,hogy ha az 1giga lemegy utána fizetős a net? Vagy ez csomagtól függő? A ipadnál csak lelassul,de utána ingyen használom. Csak ipadnál néha hátrány,hogy az nem tud úgy nálam lenni,mint a telefon,pl utazás során ha éppen állnikell,akkor nem tudom elővenni úgy mint mondjuk egy telefont.



2014. szept. 20. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Akarsz rá netet? Akkor kell.

Nagyon nem lennék a helyedben.

2014. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na azt miért nem lennél? :D
2014. szept. 20. 20:45
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell hozzá az internet. Anélkül is lehet használni. Az már más kérdés hogy nem sok mindenre.

Gondolom valamelyik mobilszolgáltatótól vetted. A vásárlás feltételeit nem ismerem, de elképzelhető, sőt biztos hogy kell internet előfizetés ahhoz hogy kedvezményes áron elhozhasd a készüléket.

Listaáron előfizetés nélkül is elhozható, de ebben az esetben nem éri meg mobilszolgáltatótól venni, mert drágább mint egy sima boltba ( Pl MediaMarkt ) és kapsz egy hálózati záras tabletet.

2014. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Húúú.

Tényleg nem vagy egyszerű.

Az internet nem készülék függő hanem felhasználó.Ha internet képes készülékkel rendelkezel legyen az mobil vagy egyéb akkor használd. Nem kell leírni hogy Ipad vagy iphone 200-szor.Egy Xaros net előfizetésen gondolkodsz amikor olyan készülékekről beszélsz amit sokan nem tudnak megfizetni-na itt már fejben dől el a dolog -ezért nem lennék a helyedben.

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.

2014. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az előtt soha nem vettem ilyen készüléket,ha bele gondolunk az utóbbi idő terejedt el ez a " luxus" cikk. Azért kérdeztem,hogy kötelező e (?!) ,mert azt mondták,hogy kell, kb úgy adták elő,mintha anélkül nem lehetne venni. T mobile ületben vettem nem a media arktbsn és egyéb mezei üzletben.
2014. szept. 20. 21:02
 6/24 A kérdező kommentje:
Most az 50 000-es tablet meg 140 000-es ipad között rengeteg a különbség,ha veszek valamit,akkor normális használható dolog legyen az és ne csak 2 dolgot tudjon akkor már!
2014. szept. 20. 21:04
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért miért én lennék a hülye,mert megkérdezem,hogy csak internettel vagy anélkül is lehet venni?! Tök mindegy az,hogy milyen ár kategóriáról van szó. Nem enek a fizetéséről volt szó,hanem,hogy kell, vagy nem! Lehet net nélkül is venni vagy csak azzal! Ez volt a kérdés nem más.
2014. szept. 20. 21:08
 8/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a Telekomnál nem lehet internet előfizetés nélkül venni. Most nem fogok ennek utánanézni.

Viszont az hogy te nem néztél utána az már elég nagy baj. Amikor az ember vesz egy 100 ezer forintos eszközt általában utánanéz hogy most mit is vesz a pénzéért és mit ír alá.

Gondolom azt a bizonyos 2 év rabláncot tartalmazó papírt is feldíszítetted az aláírásoddal.

Ha majd elmész iPhone-t venni a Telekomhoz, akkor nem, nem kell hozzá net. Veheted feltöltőkártyás csomagban is 250.000 Ft-ért. Vagy aláírhatsz 2 év hűséget olyan csomagra amiben van net és elviheted 150.000 Ft-ért. Nekem teljesen mindegy.

2014. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utána néztem,emiatt nem kell aggódnod,de az üzletben abszolút nem az és úgy voltak a dolgok,ahogy a honlapon. Szóval errő ennyit. De te biztos olyan vagy,aki mindent forintról forintra kiszámol és ha valami 1 forintal drágább,akkor nem férbele a keretbe. Én nem ez vagyok!
2014. szept. 20. 21:19
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor nálad gondolom a mobilinternet is gond nélkül belefér a keretbe. Ennek a Telekom is nagyon örül, de tulajdonképpen miért írtad ki a kérdést? Így is úgy kérsz mellé netet, nem?

Ha pedig a Telekom ügyfélszolgálatán semmi sem úgy volt mint ahogy a honlapon, apró betűs részben, ÁSZF-ben írva van, akkor szólni kell, és nem elhinni az ügyfélszolgálatos minden szavát, mert ők nyilván arra mennek hogy minél többet fizess nekik, és ha látják hogy fogalmad sincs az egészről, és elhiszel mindent, akkor meg is ragadják az alkalmat a plusz bevételre.

2014. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!