Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Debreceniek, nektek hogy...

Debreceniek, nektek hogy szuperál a Vodafone mobilinternetje?

Figyelt kérdés
Feltöltőkártyás van nekem, eddig bárhol próbáltam a városban a jel csak "gyenge" volt, eszméletlen lassú, próbáltam más gépen, más modemmel, más segédprogrammal, ugyanaz. Ha valakinek jól működik, nagyjából melyik részén vagy a városnak?

2014. szept. 21. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem a legjobban..En ki nem alhatom a vodat:) ezert leszek ha minden iga 2honap mulva Telenoros:)
2014. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes az is, hogy a Tescoban ami ki van rakva és kipróbálható egy tableten az csodásan hasít. Én a Tesco parkolóban szintén csak gyenge jelet kaptam, baromi lassúsággal.
2014. szept. 21. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem debreceni vagyok de sűrűn szoktam Debrecenbe járni. Nekem egy 12 GB-os mobilnet van tőlük, ami MiFi routerrel van megosztva. Eddig nem volt vele semmi gond. Tökéletesen működött Debrecenbe is, úgy ahogy az ország többi részén is. Nem egyszer tapasztalom azt hogy vonaton, autóba ülve nagyobb távon a T-Mobile-os telefonommal telefonálni is alig tudok, de a Vodafone-os nettel még a YouTube is zökkenőmentesen megy.
2014. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem feltöltőkártyás van, de gondolom ez műszakilag nem jelent különbséget és használhatatlan:(
2014. szept. 23. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

"nekem feltöltőkártyás van, de gondolom ez műszakilag nem jelent különbséget és használhatatlan:("


Ebben sajnos nem lennék olyan biztos. Például a Telekom a Balatonnál a németeket előnybe részesíti. Ismerősöm is panaszkodott, hogy az ő telefonján még a Facebook is alig akart bejönni ( nem volt lekorlátozva a sebesség ), addig a német haverja, aki szintén a Telekom hálózatán volt, simán tudott filmet is nézni.

2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez elég szomorú, gondolom hogy ezt a vodafone letagadná, hiába is panaszolnánk. Mindenesetre kísérletezgetek különböző verziójú programokkal, és az történt, hogy századjára uninstalláltam az egyik voda mobile connectet és közben megláttam, hogy a win7 a kapcsolatok között felajánlja, ha be van dugva a modem. Így csatlakoztam és a javulás hihetetlen, ha nem is tökély, de legalább ez már használhatónak nevezhető. Nem tudom ez mitől van, de örülök:)

[link]

2014. szept. 23. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát ez elég szomorú, gondolom hogy ezt a vodafone letagadná, hiába is panaszolnánk."


Én nem azt írtam hogy biztos így van náluk, csak azt hogy a Telekom, a Balatonnál a tapasztalataim szerint a németeket előnybe részesíti.( De ezt sem kell készpénznek venni. Lehet átmeneti hiba volt a hálózatba, vagy az én telefonom volt rossz ).

Azt hogy a Vodafone hogy áll ezekhez a dolgokhoz nem tudom, de én még nem tapasztaltam problémát a Vodás mobilnettel. Sokkal több helyen működik mint a Telekom netje.

2014. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!