Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu Facebook profilt le...

Kamu Facebook profilt le lehet valahogy nyomozni, hogy ki áll mögötte?

Figyelt kérdés
Egy kamu Facebook profilról zaklatnak, folyamatosan leveleket kapok, viszont amint elküldi a levelet, egyből inaktiválja a profilját az illető. Kapok a levelekről e-mail-ben értesítést, viszont ezen kívül az adatlapot sem tudom megnyitni, jelenteni sem tudom, semmit sem tudok tenni, mivel egyből inaktívvá válik a profil. Tudok tenni valamit? Sok informatikus ismerősömet kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy esélytelen. Van itt esetleg valaki, aki jártas ilyesmiben és tudna segíteni? Anyagilag is honorálnám!

2014. szept. 22. 09:39
 1/4 Tengor ***** válasza:
52%
Tilts le a tőle érkező leveleket! Az FB nem foglalkozik óvodások problémáival.
2014. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. fogalmad nincs miről és kiről van szó!!!

2. nem birom letiltani, mivel inaktiválja magát, egyébként meg mindig más névről kapok leveleket.

3. köszönöm a segítséged,igazán hasznos volt!

2014. szept. 22. 10:20
 3/4 Tengor ***** válasza:
69%
Akkor állítsd be, hogy csak azoktól fogadj levelet, akik ismerőseid v. engedélyt adtál rá. Ezt csak tudja az FB, nem?
2014. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket kell beállítsad hogy ne kapjál többet ismeretlentúl üzenetet:

Felső kis lefeleé mutató nyil, beállítások, adatvédelem, ki léphet vele kapcsolatba, szigoru szűrés.

2014. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!