Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letölteni a...

Hogyan tudom letölteni a CHROME-t?

Figyelt kérdés

Van egy betolakodó program a gépen, istartsurf.

Your Uninstaller-el töröltem, de mégis mikor megnyitottam a Chrome.t, akkor mindig elsődleges lapként jelent meg a Chrome tulajdonságainál, töröltem, hogy ne induljon a böngésző megnyitásakor, na egy darabig működött is, pár hét múlva megint ugyanaz a probléma.

Gondoltam, ha törlöm a gépről a Chrome-t és újratelepítem, akkor megoldódik a gond, de most meg nem tudom telepíteni. 3-as kódhibát ír ki miszerint már telepítve van a gépen. Kerestem a gépen és valóban sok rendszermappát talált, de mégsem tudom megnyitni a Chrome-t, mint böngészőt és az ikonját sem tudom tálcára kitenni.

A start menüben ott van, de rákattintok, hogy megnyitás és semmi.

Ilyenkor mi van?


2014. szept. 22. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Életképtelen vagy számítógéphez... ez van :)
2014. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a gépet, az a legegyszerűbb...
2014. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak felhasználó vagyok nem informatikus, akkor lehúzom magam a wc-n, ok? köszi a segítséget! Végülis ez az oldal azért van, hogy kérdezek és aki tudja a választ, az mivel annyira okos így csak lenéz, kioktat sorolhatnám. Remélem Ti soha nem süllyedtek le odáig, hogy itt kérdezzetek, mert ugyebár számotokra soha nincs kérdés, Ti mindenre tudjátok a választ. Ha már nő létemre nem értek úgy a szg-hez, de legalább jól tudok szopni!
2014. szept. 22. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat es erre buszke vagy?...



Letorlod a chromet,akkor rejtett mappakbol es regisztracios bejegyzesekbol is torolni kell.

Futtatasba beirni regedit majd ott megkeresni a Chrome dolgait.(Goggle mappaba van altalaba).

Total Commanderbe rejtett mappak megjeleniteset bekapcsolva pedig lehet keresni szinten a google mappat amibe chrome is van es azt torolni.

Ha ezek igy nem mennek probalj utana nezni neten vagy szemelyesen kerni segitseget.

Azelott nekem is ugy segitetek a kezdeti lepesekbe aztan kesobb mar magamtol is mentek a dolgok...

Ennek mar kb 9 eve.

Szinten No.

2014. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát hogy büszke vagyok-e rá? igen, de nem azért írtam, csak felbosszantott az okoska info zseni.

Amúgy meg azt sem mindenki csinálja olyan jól...........

Köszi amúgy a segítséget, közben raktam egy firefoxot, majd azért megpróbálom úgy ahogy leírtad.

2014. szept. 22. 13:36
 6/6 anonim válasza:
spyhunter 4.Én ezt használom ha valami nagyobb gond van.Általában leszed a gépről minden sz@rt.
2014. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!