Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az általam feltett honlapot...

Az általam feltett honlapot kb mennyi idő után találja meg a google?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete feltettem egy honlapot, de rákeresek és semmi találat. Kb mennyi idő még megtaláltja? És lehetne rajta gyorsítani?
2010. jan. 20. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

regisztráltad már a google-be?

[link]

2010. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

naja ha regisztrálod akkoris csak 2 hét minimum, egyébként meg minimum egy hónap mire rátalál a google bot.


aztán csinálhatod azt is, hogy pl:

[link]

mindenféle lap.hu oldalakra is kirakod a honlapodat, akkor mégjobban megtalálják

2010. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt több mindentől is függ. nekem szeptember ota van fennt rendes php-s oldal, ki van töltve a keresőszvak is, és többször volt ott a google boot már (latom ip szerint kik jönnek) de mégsem találja meg ugy, csak ha az oldal nevét irom a keresőbe.
2010. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez változó. Ha az országban teljesen egyedi tartalommal rendelkezik a honlapod, olyan dolgok találhatók benne, ami sehol máshol... Akkor le se tudod lőni a googlet.


Nekem több oldalam is első oldalon van, van amelyik első helyen. Lehet, jól hangzik, de hidd el nem feltétlenül jó. Főleg, ha egy magánjellegű oldalról van szó.

2010. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!