Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen MOBIL INTERNET?

Milyen MOBIL INTERNET?

Figyelt kérdés
ott ahol élek nem áll rendelkezésre semmilyen vezetékes megoldás :/ az érdekelne, hogy a mobilinternet szolgáltatók közül kinél a legjobbak a feltételek. letöltés korátozás nélkül, aránylag nagy sebesség...
2014. szept. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ezek a dolgok eléggé titkosak. Tarifacsomagok, lefedettség, stb, szóval ezekhez az infókhoz szinte lehetetlen hozzájutni egyszeri állampolgárként.


(bár ha van félórád, átfuthatod a szolgáltatók weblapján a tarifaleírásokat, hátha...)

2014. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan mobilnet, hogy letöltés korlátozás nélkül, a sebesség pedig attól függ milyen hálózat van kiépítve.
2014. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak vodafont ne!Nekünk volt néhány éve,és bátran ki merem jelenteni,hogy egy kalap s z a r t nem ért.Alapból is lassú volt,aztán néha valamiért még lassabb lett.Állandóan megszakadt a kapcsolat,csak kínlódott állandóan.
2014. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem régóta van Vodafone mobilnetem sticckel. Egyáltalán nem lassú, csak be kell állítani a szélessávot.

1. Egy USB portra telepited, másikra nem teheted.

2. Be kell írni a DNS szervereket (két számsor), ügyfélszolgálat, műszaki segítségnyújtás.

3. Ki kell lépni, ha már nem használod és levenni.

4. Előfizetés vagy feltöltőkártya, legyen rajta pénz, mert másképpen nem működik a SIM kártya.

5. Tűzfalon engedélyezni kell.

2014. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akkor neked szerencséd volt a vodafonnal:)Nekünk nagyon nem vált be.
2014. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sőt, újabban a Vodás HSPA (hiper szélessáv) is megjelent, de nem folyamatos, sajnos. Ahol előzőleg laktam, ott nem volt vele gond, itt akadozott. Bejelentettem, megnézték a közeli tornyokat a viharok után (megsérültek), most fejlesztenek decemberig. Már érezhető a javulás, jelenleg gyors és nem szakadozik.
2014. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!