Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tönkrement a keresőm (Google)!...

Tönkrement a keresőm (Google)! Mi ez? Más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
Firefox alatt egyik napról a másikra bekrepált a Google! Bármilyen keresőszóra sokadrendű, használhatatlan, különféle nyelvű (de nem angol) találatokat ad, nem érhetők el a beállítások, és a grafikai része is hiányos illetve hiányzik teljesen (lentről a számok fölül is a Google-betűk, és a találati adatokat jelző sor sincs meg). Látott már valaki ilyet? Mit csináljak vele?
2010. jan. 21. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vírus? futtasd végig a vírusirtó szoftveredet.
2010. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami féreg lehet a gépeden mert most néztem a Google keresőt és nálunk hibátlanul bejön.
2010. jan. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A "Keresési Beállításoknál" ki tudod választani, hogy milyen nyelvű találatok legyenek elöl. Lehet hogy csak szórakozik veled valaki, nem feltétlen vírus :)
2010. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is valami féregre gyanakszom... Kedves 3. válaszoló, írtam, hogy nem tudom elérni a beállításokat, mert hiányzik a link, egyszerűen nem jelenik meg. Durva.
2010. jan. 21. 08:26
 5/11 anonim válasza:
Nagyon ajánlom a Google Chrom-keresőt (böngészőt)telepíteni, nekem nagyon bejött: egyszerű és nagyszerű, sokmindent eleve kiszűr, vírusvédett. Nagyon jó használni!
2010. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, a Chrome-mal fenntartásaim voltak, mert azt hallottam, hogy azért készítette a Google, hogy minél több ember adatait halászhassa le magának (lehet is benne valami). De ha már gmail-t használok, akkor majdnem mindegy, nem? :D
2010. jan. 21. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam a hét elején, megbolondult a Google, pedig nekem ez a Kezdőoldal is egyben. Mérgemben a Mozilla Firefox-ot és összes maradványát töröltem (nemcsak a Programok telepitése, törlésénél). Lefuttattam a vírusirtót (valami férget talált, törölte). Utána letöltöttem zsír új Firefox-ot [link] Próbáld meg így.
2010. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

.



A Chrome a felhasználó szokásaira utazk. Mit és mikor nyitogattál, mit töltötél és honnan. Ezt arra használja hogy a reklámjaikat személyreszabva tudják beágyazni a találatok közé. Kit érdekel? Ehhez nem kell google-nak lennem: a felhaszálók 70 %-a free game és free movie reményében nyúl érte. Téged zavar ha nem találomra kapsz reklámot? Pl a neten rendeltél fűnyírót, és azán a reklámok hozzá való cuccot kínálnak?



.

2010. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A reklámoktól nem vagyok annyira meghatódva, csak eddig elkötelezett Firefox-harcos voltam, most hagyjam el...? :) Megpróbálom rendbe szedni, köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 21. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A legújabb Google Chrome 4.0-hoz már letölthető kb. 500 kiegészítő, köztük a reklámblokkoló is (Adblock Plus) és témák is. Egyre jobb és megbízhatóbb. Innen töltsd le, importáld a Firefox beállításait és nagyon jó, gyors böngszéződ lesz. [link]
2010. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!