Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldal visszaalakitása...

Facebook oldal visszaalakitása személyes profillá. Hogyan?

Figyelt kérdés
Ma nem engedett a face belépni a személyes oldalamra, csak ha átalakitom oldallá. Sajnos addig pötyögtem, amig ez megtörtént, viszont szeretném visszalakitani, minden képem, csoportjaim elvesztek. Sajnos angolul nem tudok, kérem ha valaki tud segitsen. köszönöm.

2014. szept. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miért kellett oldallá alakulni.

A sok ismerős miatt, vagy kereskedtél, reklámoztál?


De mindegy is, mert sehogy nem tudod visszaalakítani.

2014. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem éppen mai cikk, de a lényege változatlan:

[link]

2014. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok kereskedő, és nem is reklámoztam. kutyázom, inkább róluk szólt az egész, a családom, és magánéleti dolgaim nem szeretem nyilvánossá tenni. ma már nem tudtam belépni egyáltalán, csak ugy, ha átalakitom oldallá: Igy viszont elveszett mindenem:(((( tehát akkor semmi esélyem arra, hogy visszakapjam a saját személyes prfilom? Kb. 1500 ismrősöm volt.
2014. szept. 25. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom miért kellett átalakítanod, 5000 ismerősnél kell (most is annyi, megnéztem).
2014. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ha a kutya volt a profilkép, esetleg még a név is az övé volt, akkor a face szerint oldalt kell létrehozni, hiszen ő nem természetes személy.
2014. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
közös kép volt a kutyával, a profil neve: hungary dobermanntema, és zárójelben a nevem. lehet valami jóakaróm jelentette. De azlrt egy figyelmeztetést előtte küldhettek volna, hogy javitsam:((((
2014. szept. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!