Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kellene még beállítanom?

Mit kellene még beállítanom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy routert, amit sikeresen konfiguráltam, minden okés volt, ment is a laptop-on a net. Aztán kaptam egy új laptop-ot, azzal is akartam csatlakozni, engedi is, kiírja hogy csatlakoztatva a jelszó beírás után, de azon viszont nem jön a net :( Mit rontottam el?
2014. szept. 26. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy hogy nem jön a net ? milyen titkosítást állítottál be a routerbe ?


milyen router ? ha kikapcsolod a routerbe a jelszót akkor tudsz csatlakozni ? nézd meg

2014. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ds-link , és volt rajta olyan funkció, hogy magától elvégezte az általánis beállításokat. én csak egy jelszót adtam meg, azt el is fogaja más gépről, látszik is hogy csatlakozik, csak épp net nem működik, az eredeti laptop-on viszont igen, wifi mobillal is megpróbáltuk, látszólag azon is okés, de net azon sem működik :( az az igazság hogy lány vagyok és annyira nem értek az ilyenekhez, ezért kérdezek itt, mert máshol nem tudok iylesmit megkérdezni :(

van vmi titkosítás amit esetleg ki kéne kacsolni konfiguráláskor?

2014. szept. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!