Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Angliában lehet torrentezni?

Angliában lehet torrentezni?

Figyelt kérdés
Október 10 fogok kiköltözni Londonba, és az érdekelne hogy lehet-e ott torrentezni vagy bajom lehet belőle? Persze nem futna a kliens 24/7, de hetente egyszer kétszer letöltenék néhány filmet és az új epizódokat a kedvenc sorozataimból.

2014. szept. 30. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, persze hogy lehet, de proxy-t is keress. Csak annyi van, hogy letiltja a szolgáltató (az oldalhoz való hozzáférésed), ha ismerik.


Részvétem Londonisztán miatt, az a gyanúm nem a torrent lesz a legnagyobb aggodalmad, de majd meglátod.

2014. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ncore-ról töltenék le.

Mi a gond Londonnal?

2014. szept. 30. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Technikailag lehet. Arra pedig minimális az esély hogy bajod lesz belőle.
2014. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet tölteni. Nekem 24/7 ben megy a gép, és ncore on lóg.


Jópár éve viszont kaptam egy levelet, hogy X cég 600 fontot követel tőlem mert piratebayrőlt állítólag töltöttem a Colin McRae rally játékot. Azt hiszem a codegen nevében jártak el.

Bírósági határozat alapján kapták meg a címemet a szolgáltatótól ip cím után. A torrent egy csali torrent volt, és gondolom mindenkinek beprobalkoztak aki töltötte.

Simán kukában végezte az egesz fenyegető levél :D

Aztán küldtek még egyet amivel ismét fenyegetőztek higy bíróságra visznek ha nem fizetek. Ez is ment a kukába.

Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, gondolom a sok f*osos fizet, és az nekik bőven elég.

2014. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és kamu is, a triviálisnál alig átgondoltabb phishing: csak annyi történik, hogy a torrent feltöltője maga vadássza le az ip-címedet, és küld levelet is.
2014. okt. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán töltötted, de legtöbb esetben még ennyi sincs, pusztán a legnépszerűbbekkel próbálkoznak vaktában, ami sima phishing.
2014. okt. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen, hiszen bírósági utasításra adta kiaz ISP az adataimat. Utána jártam a dolgoknak akkor rendesen mert bevallom paráztam ám.

Nem volt kamu a levél, viszont a cég beérte azoknak a pénzével akik voltak annyira palimadarak, hogy fizettek is. Aki nem, azok után nem ment.

2014. okt. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!