Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tüntessem el ezt a...

Hogy tüntessem el ezt a kezdőoldalt a Chrome-ból? Www.Istartsurf.com A beállításoknál sehol nem szerepel, mégis ez az oldal jön be először.

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány tipp:

[link]

2014. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

múltkor találkoztam vele.. nagyon nehéz eltüntetni..

nézelődj a googleban itt találtam megoldást emlékeim szerint valahol..

[link]

2014. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csupán találgatás részemről, de pl esetleg csökkentett mód és vírusirtó, és malwarebites talán el tudja tüntetni.
2014. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a Malwarebytes-re szavazok, az leszedi az ilyen bővítményeket. Letölthettél egy másik programmal együtt egy toolbar-t, ami beépült a böngésződbe. Ezért változott meg a kezdőoldalad. Ezeket elég nehéz eltüntetni, sokszor csak a böngésző teljes törlése segít. (utána vissza lehet telepíteni a böngészőt) Töltsed le a malwarebytes free vírusirtót, az remélhetőleg eltünteti a bővítményt. A letöltés végén ne fogadd el a fizetős próbaverziót, állítsd be a magyar nyelvet és hogy PUP-ot is keressen. És mehet a teljes rendszervizsgálat! Itt a link:

[link]

2014. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A Malwarebytes tényleg segített,tele volt a gépem szeméttel.
2014. okt. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!