Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon sürgősen kérem a...

Nagyon sürgősen kérem a segítségeteket! Hogyan kell megosztani?

Figyelt kérdés

Hogyan kell e-mailben megosztani egy dokumentumot?


Egy állásjelentkezés kapcsán kellett próbafeladatot megoldanom, és azt írták, hogy osszam meg azzal az e-mail címmel.

Én megírtam a próbafeladatot egy word-ben, elküldtem az e-mail címre. Erre visszaírtak ma, hogy ne küldjem, hanem osszam meg. De ezt nem tudom, hogy hogy kell! Meg azt sem tudom, hogy mi az. Gmail-em van, találtam benne egy olyat, hogy megosztás, de oda csak képet, linket, videot lehet. Úgyhogy bemásoltam a szövegemet, és úgy küldtem el. Viszont ők azt jelezték vissza, hogy nem látnak semmit.

Tegnap volt a határidő, szóval elég sürgősen meg kellene oldanom. Köszönöm!



2014. okt. 2. 13:15
 1/2 soccerway ***** válasza:
Megosztani lehet úgy, hogy feltöltöd egy tárhelyre, és a linket elküldöd az email-re.
2014. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy ez is a teszt része volt. ;) Ha Gmailed van, akkor töltsd fel a Word doksit a Driveba, és onnan oszd meg a Megosztás ikonnal.
2014. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!