Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay vagy amazon, Melyik a...

Ebay vagy amazon, Melyik a jobb és miért, mi a különbség?

Figyelt kérdés
ebay vagy amazon, Melyik a jobb és miért, mi a különbség?

2014. okt. 4. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

almat es kortet hasonlitasz, mind2 gyumolcs, kinek melyik izlik....


Mindketto piacter, ahol eladok kinaljak a portekajukat. Az Amazonon belul lehet kozvetlen az Amazon LLC-tol vasarolni, ebben az esetben a visszakuldes ingyenes (nekem, en kulfoldon elek) de ha Amazonon mas cegtol veszek, akkor fizetem a visszakuldesi dijat...

Amazon (nekem) adot szamol fel, vagyis az osszeg sosem annyi amit latok... eBayen nincs ado.


Attol fugg mit akarok venni. Elemet, filmet, zenet, bizonyos marka cipot (amibol mar van otthon es ismerem) eBayrol veszem, ha olcsobb.

Minden mast (amit latni akarok mielott eldontom, hogy megtartom vagy sem) Amazonrol, mert ott konnyen es ingyen vissza tudom kuldeni ha nem tettszik. Kuldtem mar vissza szoknyat, ami a kepen jol nezett ki de rajtam nem allt jol; cipot, ami kenyelmes volt de a parom utalta, meg meg par cuccot.

2014. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kimerítő válasz :) Megkérdezhetem hol élsz, mely országból adsz le megrendeléseket?
2014. okt. 8. 01:43
 3/3 anonim ***** válasza:
hol élsz, mely országból adsz le megrendeléseket? USA
2014. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!