Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a telefonon...

Miért nem működik a telefonon a Wifi ha eddig működött? Gépeken megy. Láttam már itt hasonló kérdéseket de egyik sem pont az én esetem.

Figyelt kérdés

Wifi eddig hibátlanul működött telefonnal és a gépekkel is. Egyik nap azt vettem észre, hogy olyan, mintha jó lenne a wifi a telefonon(tehát csatlakoztatva van...) de messenger folyamatosan kapcsolódni próbál, és nem kapok meg semmit amit küldenek, netre sem tudok felmenni... Azthittem szakadozik a net, router reset, áramtalanítás, telefon újraindít... stbstb, de továbbra sincs net. A laptopokon ellenben van ugyan úgy. Ha máshol vagyok, más wifire probléma nélkül felcsatlakozik a telefon, csak egyedül itthon nem. És a tesóm telefonja ugyanígy viselkedik, tehát nem csak az az egy telefon a rossz.


Átállítva nem lett semmi.


Sajnos én túlzottan nem értek ezekhez a dolgokhoz:S


Valaki esetleg találkozott már hasonlóval?



2014. okt. 4. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írtad nem értesz hozzá. Akkor biztos vagy benne, hogy megfelelően resetelted le a routert?

Ha a válasz igen, akkor szedd le a titkosítást a wifiről, és úgy próbáld meg.

2014. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igen...nem kellett vna resetelni...de szerencsere epp erre jart olyan aki ert hozza es most jo:)de rejtely mi tortenhetett...az nem derult most ki
2014. okt. 5. 00:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A megfelelő reset alatt nem azt értettem, hogy rosszul csináltad. Nem lehet rosszul resetelni, csak ha nem értesz hozzá, akkor lehet, hogy nem is resetelted le, hanem ugyanúgy maradt, ahogy addig.
2014. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!