Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Veszélyes facebookra kiírni a...

Veszélyes facebookra kiírni a telefonszámomat? Lány (lent)

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Nektek ki van írni? Mit gondoltok? Bocsánat a rossz kategória miatt csak nem tudtam melyikbe kellene ezt kiírnom

2014. okt. 4. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd ki, mert felhív a rézfaszú bagoly, utána meg elvisz.
2014. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy olyan sokan csekkolnák az adatlapom azon részét, de azért nem csinálok magamnak jó pár telefonbetyárt. Ettől megkímélem magam.
2014. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem érdemes, vannak olyan infók amiket jobb ha nem tud minden ember megnézni, esetleg te megadni.
2014. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ne írd ki
2014. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem nincs kint de sosem értettem mi ebben olyan nagy dolog. én bárkinek odaadom a számom. nem mindegy ki tudja? ez csak egy telefonszám nem a lakásom kulcsa
2014. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-ot használni már az maga a veszélyes. :)

Gondolj bele, ki van írva hol laksz,mi a neved, hovájártál/jársz iskolába, csoportok neve miatt metudják hanyadikos vagy, ha van profil kép tudják hogy nézzel, ha megosztás mániás vagy megosztod a családod, barátaid képeit, az állapotodat.

Ehj milyen egyszerű is lenne egy terminátornak egy facebook b.u.z.i jhon conort megtalálni.

Szörnyű. Ha megadod a telefonszámod az már tök mind1 ennyi infót már kiadtál magadnak. Ha akar simán megtud rólad bárki, bármit ha rád keress. Szóval mind1.

2014. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen információkat osztasz meg és kinek.


Tegyük fel, hogy csak a naved meg a telefonszámod osztod meg mindenkivel - ez esetben kicsi az esély, hogy bárki idegen felhívjon.


Ha már pár nyaralási fotót is mellékelsz, amiben fürdőruhában mosolyogsz rá a nagyvilágra, akkor már nagyobb az esély, hogy kapsz kellemetlen hívót.


Szerény véleményem szerint érdemes a "minél kevesebb információt megosztani, és annak nagyobb részét is csak az ismerősökkel"-taktikát választani - ki tudja, ki nézi az adatlapod. Bevett szokás például állásinterjúknál, hogy a HR-s kislány az interjú előtt végignézi az összes elérhető információt rólad - szóval nem érdemes kompromitalló részleteket felfedni.

2014. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!