Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik böngésző a legjobb?...

Melyik böngésző a legjobb? Bővebben, lent, kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés

Na most itt egyedi igényeim vannak.Elmondom mik a fontosak számomra a böngészőben.

Az átlagos weboldalak gyors betöltése(pl.: Facebook).Youtube szintén menjen,bár ennek nem fontos hiper gyorsan vinni az 1080p-t meg hasonlók. A flash playeres komolyabb játékokat gyorsan töltse,lagg nélkül menjen.Gonndolok itt a DarkOrbit féle játékokra.Ez a legfontosabb...Remélem kapok normális választ,előre is köszönöm:)



2014. okt. 6. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magam Firefoxot preferálom, de neked azt mondom: Chrome.
2014. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg Chrome-ot használok.Nagyobb gondok nincsenek vele.Esetleg valami jobb verziót tudsz,vagy a legújabb?


Egyénként köszi a választ:)

2014. okt. 6. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen mindenféle forkolt böngészőket én nem tudom nyugodt szívvel ajánlani. A "gyáriak" közül a Chrome rendereli a leggyorsabban az oldalakat, valamint a Flash sem okoz neki gondot, ezért gondoltam rá.
2014. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!